SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

 Ta oferta odpowiedź dla wszystkich wypatrujących wyrobu, jakim są szamba betonowe. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, wskutek tego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży oraz naturalnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Proponowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w gruncie rzeczy szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością przedstawiamy Państwu też nasze luksusowe gnojownice czy też pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, którym z tych artykułów są Państwo ostatecznie zainteresowani - bowiem w każdym wypadku gwarantujmy kapitalne dopasowanie oferty do Państwa wyczekiwań i to pod każdym względem. Z dumą pragniemy również obwieścić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Opisywane w ramach opisującej nas oferty zbiorniki nie tylko posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, ale także wybitnie istotną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich naprawdę wysokiej klasie wykonania, jakkolwiek także o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Wobec tego mamy tutaj do czynienia z wyrobami wysokiego gatunku, o co stara się cała nasza fachowa ekipa - właśnie dlatego są w stanie być Państwo pewni, że to co trafi w wasze dłonie- spełni wszystkie wasze wymagania wobec towarów tego rodzaju. Chcemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników korzystamy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to warto przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL