SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli poszukują Państwo grupy ekspertów zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, wobec tego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Proponowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w rzeczywistości szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością przedstawiamy Państwu też nasze stylowe gnojownice czy też pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, jakim wyrobem są Państwo zainteresowani najbardziej gwarantujemy satysfakcję z zakupu, bo przystosowujemy je szczegółowo pod Państwa preferencje, zarówno jeżeli chodzi o pojemność, jak i same wymiary. Pragniemy też doliczyć, że oferujemy tu w naszym sklepie szamba betonowe z atestem - należałoby się zaznać z tym tematem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, lecz niesłychanie renomowane - bo nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie weryfikuje jak przyzwoicie są wykonane - oraz warto dołożyć, że zgodnie z w samej rzeczy wysokimi standardami techniczno-budowlanymi.

Spełniają wobec tego wysokie wzorce oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby efekt końcowy - nasz towar spełniał Państwa wszystkie, nawet najbardziej wymyślne wymagania względem zbiorników tego typu. Na zakończenie jeszcze jedna bardzo znacząca informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze właściwe betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju artykułów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL