SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli szukają Państwo grupy zawodowców zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Z racji tego, że posiadamy już w gruncie rzeczy pokaźne doświadczenie w tej branży, wiemy co oferować swoim Konsumentom, żeby byli w zasadzie usatysfakcjonowani. Opisujemy tutaj tanie szamba betonowe z transportem które jednak cechują się wszechstronnością pod względem użytkowania i ergonomiczności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu także nasze szykowne gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych towarów są Państwo ostatecznie zainteresowani - bowiem w każdym przypadku gwarantujmy znakomite dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz to pod każdym względem. Z dumą pragniemy też oświadczyć, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, jednak niezwykle prestiżowe - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich właściwie wysokiej klasie wykonania, jednak też o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają więc wysokie normy oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby wynik końcowy - skonstruowany przez nas produkt spełniał Państwa wszystkie, nawet w najwyższym stopniu wymyślne oczekiwania wobec zbiorników tego typu. Chcemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników wykorzystujemy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to warto przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL