SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli wypatrują Państwo grupy znawców zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, dlatego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Oferowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o ściśle mówiąc szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością opisujemy Państwu też nasze szykowne gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych produktów są Państwo ostatecznie zaintrygowani - bo w każdym przypadku gwarantujmy kapitalne dopasowanie oferty do Państwa wyczekiwań oraz to pod każdym względem. Chcemy także dodać, że proponujemy tu w stworzonym przez nas sklepie szamba betonowe z atestem - warto się zaznać z tym tematem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, jednakowoż niezwykle prestiżowe - bowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich faktycznie wysokiej klasie wykonania, jakkolwiek także o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Wobec tego mamy tu do czynienia z produktami wysokiego gatunku, o co stara się cała stworzona przez nas fachowa ekipa - w następstwie tego są w stanie być Państwo pewni, że to co trafi w wasze dłonie- spełni wszystkie wasze wymagania wobec artykułów tego typu. Na zakończenie jeszcze jedna niezmiernie ważna informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze odpowiednie betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju produktów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL