belka

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej naszej firmy!

Naszą domeną jest produkcja najwyższej jakości zbiorników na ścieki komunalne – nasza specjalność to przede wszystkim szamba betonowe. To jednak nie wszystko co możemy Państwu zaproponować - oferujemy również tak potrzebne gnojownice, deszczówki o wszelkiego rodzaju pojemnościach, jak również przeróżnych wymiarach. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie!

Najważniejszą informacją dotyczącą naszej oferty jest ta, że przedkładane przez nas zbiorniki posiadają dokumenty potwierdzające ich wysoka klasę wykonania, jak również to że są bezpieczne – zarówno dla Państwa, jak i środowiska naturalnego. Te oficjalne potwierdzenia to:

ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011
APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013

Warto również dodać, że wszelkie oferowane przez nas konstrukcje są jak najbardziej wykonywane zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi – stąd mogą mieć Państwo pewność, że jest to jakość, której naprawdę można zaufać. Tym bardziej, że przy produkcji tegoż typu wyrobu stosujemy tylko i wyłącznie materiał wysokiego gatunku, jakim jest sprawdzony przez lata doświadczeń: żelbeton klasy B-25 z dodatkiem chemii budowlanej.

To jeszcze nie koniec ważnych informacji, bowiem by było jeszcze bardziej bezpiecznie i profesjonalnie zadbaliśmy o fachowo wykonane zbrojenia, jak również dodatkowe zabezpieczenia wykonane za pomocą masy asfaltowo – kauczkowej izolbet. To przekłada się na fakt, że proponowana przez nas oferta to także produkty wyjątkowo wytrzymałe, jak też niesamowicie odporne na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych.

Możemy też pochwalić się owocną współpracą z firmą Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group, dzięki której to nasze wyroby są jeszcze lepszej jakości, bowiem mamy tutaj do czynienia z firmą doświadczoną, profesjonalną i renomowaną.

Nasze zbiorniki oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo są one niezwykle proste w montażu i w 100 % szczelne. To się po prostu opłaca – dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty!

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL