SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli szukają Państwo grupy znawców zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Z racji tego, że posiadamy już de facto pokaźne doświadczenie w tej specjalizacji, wiemy co proponować swoim Kontrahentom, aby byli w rzeczywistości usatysfakcjonowani. Przedstawiamy tutaj tanie szamba betonowe z transportem które niemniej jednak cechują się wszechstronnością pod względem użytkowania i ergonomiczności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu również nasze luksusowe gnojownice czy również pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych produktów są Państwo ostatecznie zaintrygowani - bo w każdym wypadku gwarantujmy świetne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz to pod każdym względem. Z dumą chcemy również obwieścić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, lecz niesłychanie renomowane - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich właściwie wysokiej klasie wykonania, lecz również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Zatem mamy tu do czynienia z produktami wysokiego gatunku, o co stara się cała stworzona przez nas fachowa ekipa - wobec tego mogą być Państwo pewni, że to co trafi w wasze dłonie- spełni wszelkie wasze wymagania wobec produktów tego typu. Na koniec jeszcze jedna wybitnie ważna informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze właściwe betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju produktów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL