SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Serdecznie witamy! Jesteśmy specjalistami w dyscyplinie, w której głównym produktem są tanie szamba betonowe z transportem. Perfekcyjny stosunek ceny do jakości, jeżeli chodzi o takie zbiorniki - wyłącznie u nas! Pomocnym bodźcem do rozważenia należącej do nas oferty powinno być to, że sprzedajemy tylko oraz wyłącznie szamba betonowe z atestem. Z dumą jesteśmy w stanie podkreślić, że zostały im przyznane na potwierdzenie ich jakości: ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013.

Są to w następstwie tego bez żadnych, nawet najmniejszych niepewności zbiorniki spełniające wszelkie normy i standardy. Przekonają się Państwo o tym osobiście w trakcie ich użytkowania, chociażby z racji na fakt, że naprawdę są odporne na działanie elementów zewnętrznych różnorodnego rodzaju. Jest to owocem naszej wieloletniej, pełnej pasji pracy. A fakt, że stworzony przez nas zespół tworzą sami zawodowcy, którzy pochodzą do zleconego im zadania z pasją oraz zaangażowaniem - jeszcze bardziej procentuje. W należącej do nas ofercie znalazło się miejsce też na inne zdumiewające oferty takie jak pojemniki na deszczówkę lub także gnojownice. Pozwolimy sobie jeszcze na koniec przytoczyć kilka innych, niemniej istotnych zalet proponowanych przez nas artykułów.

Sprzedawane przez nas szamba w niezmiernie właściwej cenie dają Państwu 100% gwarancji szczelności. Faktycznie łatwo wolno je zainstalować, przy czym są poprawne bo wykonane z dobrego żelbetonu. Takiej jakości po prostu można zawierzyć, w następstwie tego już teraz zachęcamy Państwa do skorzystania z tej interesującej oferty!

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL