SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli wypatrują Państwo grupy speców zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, właśnie dlatego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży i właśnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Przedstawiamy tu tanie szamba betonowe z transportem które jednakże cechują się wszechstronnością pod względem użytkowania i funkcjonalności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu również nasze markowe gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, którym wyrobem są Państwo zainteresowani najbardziej gwarantujemy satysfakcję z zakupu, bowiem dostosowujemy je od początku do końca pod Państwa preferencje, również jeżeli chodzi o pojemność, jak oraz same wymiary. Z dumą chcemy także powiadomić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Opisywane w ramach należącej do nas oferty zbiorniki nie tylko posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, niemniej jednak także niezmiernie istotną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie potwierdza jak dobrze są wykonane - oraz warto dorzucić, że zgodnie z w zasadzie wysokimi standardami techniczno-budowlanymi.

Spełniają wobec tego wysokie wzorce oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby efekt końcowy - stworzony przez nas produkt spełniał Państwa wszelkie, nawet najbardziej wymyślne wymagania względem zbiorników tego typu. Na koniec jeszcze jedna niezmiernie znacząca informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze poprawne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju towarów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL