SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Witamy serdecznie i zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją - szamba betonowe wykonane z wysokiej jakości żelbetonu klasy B to stworzona przez nas specjalność.

Mają Państwo tu z całą pewnością z produktem, któremu można zaufać, bowiem nasza szamba mają wyróżnienia takie jak ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. To powoduje równocześnie, że wybierając takie szamba betonowe z atestem wolno posiadać największą pełne przekonanie co do ich trwałości, solidności, szczelności. Z racji godziwego wykonania charakteryzuje je także godna uwagi odporność na różnorodnego rodzaju czynniki zewnętrzne - należałoby o tym pamiętać. To jeszcze nie zakończenie ich atutów - jako profesjonalni producenci postaraliśmy się o to, by były wykonane nie tylko naprawdę kompetentnie, ale też zadbaliśmy o ich ponadprogramowe zabezpieczenia. Wykonaliśmy je za pomocą specjalnej masy asfaltowo-kauczkowej izolbet. Powinni Państwo wiedzieć, że w dodatku to wszystko jest u nas dostępne w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie, co jest jeszcze jednym argumentem przemawiającym za tym, że to właśnie z tych rozwiązań sygnowanych naszą klarowną marką - warto skorzystać.

Zachęcamy do kontaktu już dzisiaj wszystkich tych z Państwa, którzy pragną jeszcze bardziej przekonać się o tym czemu nasze tanie szamba betonowe z transportem to optymalne szamba z wszystkich! Odpowiemy z najogromniejszą przyjemnością oraz najszybciej jak tylko potrafimy na wszelkie Państwa pytania. U nas znajdą Państwo gruntownie wszystko, co jest potrzebne jeśli chodzi o kompleksowe rozwiązania powiązane z szambami betonowymi.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL