SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli poszukują Państwo grupy ekspertów zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Z racji tego, że posiadamy już ściśle mówiąc pokaźne doświadczenie w tej specjalizacji, wiemy co proponować swoim Klientom, aby byli w gruncie rzeczy usatysfakcjonowani. Opisujemy tutaj tanie szamba betonowe z transportem które niemniej jednak znamionują się wszechstronnością pod względem użytkowania oraz funkcjonalności. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością przedstawiamy Państwu także nasze szykowne gnojownice czy też pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, którym z tych produktów są Państwo ostatecznie zaintrygowani - bowiem w każdym wypadku gwarantujmy znakomite dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz to pod każdym względem. Z dumą chcemy również powiadomić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najważniejsze nie są to byle jakie atesty, jakkolwiek niezwykle renomowane - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie potwierdza jak poprawnie są wykonane - i należałoby dołączyć, że zgodnie z w istocie wysokimi standardami techniczno-budowlanymi.

Wobec tego mamy tutaj do czynienia z wyrobami wysokiego gatunku, o co stara się cała stworzona przez nas profesjonalna ekipa - wobec tego są w stanie być Państwo pewni, że to co trafi w wasze dłonie- spełni wszystkie wasze wymagania wobec artykułów tego rodzaju. Na koniec jeszcze jedna wybitnie ważna informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze dobre betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu artykułów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL