SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Ta oferta odpowiedź dla wszystkich poszukujących wyrobu, jakim są szamba betonowe. Z racji tego, że posiadamy już w samej rzeczy znaczne doświadczenie w tej specjalizacji, wiemy co oferować swoim Kontrahentom, aby byli w istocie usatysfakcjonowani. Oferowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o właściwie szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością przedstawiamy Państwu także nasze markowe gnojownice czy też pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych artykułów są Państwo ostatecznie zainteresowani - albowiem w każdym przypadku gwarantujmy perfekcyjne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz to pod każdym względem. Z dumą pragniemy też oznajmić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, niemniej jednak nadzwyczaj prestiżowe - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich w zasadzie wysokiej klasie wykonania, lecz również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają w takim razie wysokie standardy i my tego pilnujemy - wszystko po to, aby wynik końcowy - stworzony przez nas produkt spełniał Państwa wszystkie, nawet w największym stopniu wymyślne oczekiwania w stosunku do zbiorników tego typu. Na zakończenie jeszcze jedna niezmiernie znacząca informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze poprawne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu towarów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL