SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Ta oferta odpowiedź dla wszystkich poszukujących wyrobu, jakim są szamba betonowe. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, właśnie dlatego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Proponowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w zasadzie szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu też nasze stylowe gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, którym z tych artykułów są Państwo ostatecznie zaintrygowani - bo w każdym wypadku gwarantujmy kapitalne dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz to pod każdym względem. Z dumą pragniemy także oznajmić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Prezentowane w ramach naszej oferty zbiorniki nie wyłącznie posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, niemniej jednak też niezwykle istotną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich ściśle mówiąc wysokiej klasie wykonania, lecz również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają wobec tego wysokie normy i my tego pilnujemy - wszystko po to, aby rezultat końcowy - skonstruowany przez nas produkt spełniał Państwa wszelkie, nawet najbardziej wymyślne wymagania w stosunku do zbiorników tego rodzaju. Na koniec jeszcze jedna niezmiernie istotna informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze porządne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu towarów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL