SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Witamy serdecznie oraz zachęcamy do zaznajomienia się z naszą przejrzystą ofertą - szamba betonowe wykonane z wysokiej jakości żelbetonu klasy B to stworzona przez nas specjalność. Poza tym nasze wyroby wyróżnia fakt, że mają one ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013 - co świadczy o tym, że spełniają w gruncie rzeczy wysokie normy. To sprawia jednocześnie, że kupując takie szamba betonowe z atestem można posiadać największą pełne przekonanie co do ich trwałości, solidności, szczelności. Są w rzeczy samej odporne na działanie różnego typu elementy zewnętrzne, co wszakże jest tak niesłychanie ważne w odniesieniu do tego typu produktów.

Na tym jednak nie kończą się ich walory - jesteśmy ekspertami w tym, co robimy w następstwie tego nie zapomnieliśmy o tym, że produkty takie jak te powinny być wzbogacone o profesjonalne zabezpieczenia ponadprogramowe. Wykonaliśmy je za pomocą szczególnej masy asfaltowo-kauczkowej izolbet. Muszą Państwo wiedzieć, że dodatkowo to wszystko jest u nas dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie, co jest jeszcze jednym argumentem przemawiającym za tym, że to właśnie z tych rozwiązań sygnowanych prowadzoną przez nas marką - warto skorzystać.

Zachęcamy do kontaktu już dziś wszystkich tych z Państwa, którzy pragną jeszcze bardziej przekonać się o tym z jakiej przyczyny nasze tanie szamba betonowe z transportem to optymalne szamba z wszystkich! Odpowiemy z najogromniejszą przyjemnością i najszybciej jak tylko potrafimy na wszystkie Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy też do zagłębienia się w pozostałe propozycje naszej bogatej oferty - na pewno znajdą Państwo to, czego wypatrujecie.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL