SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli szukają Państwo grupy znawców zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, wobec tego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży oraz naturalnie to dajemy swoim drogim Konsumentom. Prezentujemy tu tanie szamba betonowe z transportem które niemniej jednak charakteryzują się wszechstronnością pod względem użytkowania i funkcjonalności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu również nasze gustowne gnojownice czy również pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, którym z tych produktów są Państwo ostatecznie zainteresowani - albowiem w każdym przypadku gwarantujmy imponujące dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań i to pod każdym względem. Pragniemy też dodać, że oferujemy tutaj w stworzonym przez nas sklepie szamba betonowe z atestem - należałoby się zaznać z tym tematem. I co najważniejsze nie są to byle jakie atesty, niemniej jednak wybitnie prestiżowe - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich w samej rzeczy wysokiej klasie wykonania, jakkolwiek również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają w związku z tym wysokie standardy oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, żeby rezultat końcowy - nasz artykuł spełniał Państwa wszelkie, nawet w najwyższym stopniu wymyślne oczekiwania wobec zbiorników tego typu. Pragniemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników wykorzystujemy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to należałoby przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL