SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli wypatrują Państwo grupy profesjonalistów zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, w następstwie tego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Konsumentom. Przedstawiamy tu tanie szamba betonowe z transportem które jednak charakteryzują się wszechstronnością pod względem użytkowania i ergonomiczności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością opisujemy Państwu także nasze gustowne gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych produktów są Państwo ostatecznie zaciekawieni - bowiem w każdym przypadku gwarantujmy znakomite dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań i to pod każdym względem. Pragniemy również dorzucić, że proponujemy tu w stworzonym przez nas sklepie szamba betonowe z atestem - należałoby się zaznać z tym tematem. Prezentowane w ramach naszej oferty zbiorniki nie jedynie mają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, jakkolwiek też bardzo istotną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich ściśle mówiąc wysokiej klasie wykonania, jakkolwiek także o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają w związku z tym wysokie standardy oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby efekt końcowy - skonstruowany przez nas towar spełniał Państwa wszelkie, nawet w największym stopniu wymyślne oczekiwania w stosunku do zbiorników tego rodzaju. Na koniec jeszcze jedna niesłychanie znacząca informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze solidne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu produktów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL