SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli wypatrują Państwo grupy znawców zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, w następstwie tego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Oferowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w gruncie rzeczy szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu również nasze gustowne gnojownice czy też pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, jakim wyrobem są Państwo zaintrygowani najbardziej gwarantujemy satysfakcję z zakupu, bowiem dostosowujemy je od początku do końca pod Państwa preferencje, również jeżeli chodzi o pojemność, jak i same wymiary. Pragniemy także dołożyć, że oferujemy tutaj w stworzonym przez nas sklepie szamba betonowe z atestem - warto się zaznać z tym tematem. Przedstawiane w ramach naszej oferty zbiorniki nie tylko posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, lecz także wybitnie ważną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich w zasadzie wysokiej klasie wykonania, jednakowoż także o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają wobec tego wysokie wzorce oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, by rezultat końcowy - stworzony przez nas towar spełniał Państwa wszelkie, nawet w największym stopniu wymyślne wymagania wobec zbiorników tego typu. Na koniec jeszcze jedna niesłychanie ważna informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze porządne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju artykułów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL