SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli poszukują Państwo grupy speców zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Z racji tego, że posiadamy już w istocie znaczne doświadczenie w tej branży, wiemy co proponować swoim Konsumentom, żeby byli w samej rzeczy usatysfakcjonowani. Proponowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w samej rzeczy szerokim zakresie zastosowania.. Nie same szamba betonowe jednak mamy Państwu do zaproponowanie, albowiem w naszej ofercie znalazło się również miejsce na gnojownice lub też wysokiej klasy, bardzo porządne pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, jakim wyrobem są Państwo zaciekawieni najbardziej zapewniamy satysfakcję z zakupu, bo dostosowujemy je dokumentnie pod Państwa preferencje, zarówno jeżeli chodzi o pojemność, jak i same wymiary. Z dumą chcemy również powiadomić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Przedstawiane w ramach naszej oferty zbiorniki nie tylko posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, jednak także niezwykle ważną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie potwierdza jak poprawnie są wykonane - oraz warto doliczyć, że zgodnie z w rzeczywistości wysokimi standardami techniczno-budowlanymi.

Spełniają w takim razie wysokie wzorce oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby rezultat końcowy - skonstruowany przez nas towar spełniał Państwa wszystkie, nawet najbardziej wymyślne oczekiwania wobec zbiorników tego typu. Chcemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników korzystamy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to należałoby przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL