SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli szukają Państwo grupy fachowców zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, dlatego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży i właśnie to dajemy swoim drogim Klientom. Prezentujemy tu tanie szamba betonowe z transportem które jednakże cechują się wszechstronnością pod względem użytkowania i ergonomiczności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością opisujemy Państwu także nasze luksusowe gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych towarów są Państwo ostatecznie zaintrygowani - bo w każdym wypadku gwarantujmy znakomite dostosowanie oferty do Państwa wyczekiwań i to pod każdym względem. Z dumą chcemy także obwieścić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, jednakowoż wybitnie renomowane - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie potwierdza jak odpowiednio są wykonane - i należałoby dorzucić, że zgodnie z de facto wysokimi normami techniczno-budowlanymi.

Zatem mamy tutaj do czynienia z produktami wysokiego gatunku, o co stara się cała nasza idealna fachowa ekipa - w następstwie tego są w stanie być Państwo pewni, że to co trafi w wasze ręce- spełni wszelkie wasze wymagania wobec produktów tego typu. Na koniec jeszcze jedna wybitnie ważna informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze poprawne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu artykułów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL